Mitől fehér a fehér halál?

tbc

Március 24-én rendhagyó tematikus tárlatvezetésre várjuk kedves látogatóinkat a MNM Semmelweis Orvostörténeti Múzeumba.

A TBC világnapja alkalmából állandó kiállításunk új szemszögből kerül bemutatásra. Tárgyak kiemelkednek, érdekes személyiségek előbukkannak!

Ha szeretnék megtudni, miként tombolt a tuberkulózis az egyes korokban, hogy milyen módszerekkel próbáltak ellene védekezni, vagy hogy miként jelent meg ez a betegség a különböző művészeti ágakban, jöjjenek el hozzánk!

Várunk mindenkit, aki egy izgalmas kulturális programra vágyik!

A tárlatvezetés március 24-én két időpontban indul: 13:00 és 16:00 órakor.

Aki szeretné bebiztosítani a helyét a választott időpontban tartott vezetésen, megteheti ezt a sajto.semmelweis@gmail.com címen vagy a +36-1-201-1577 telefonszámon Kolocz Dóránál.